Who’s Who 2017/18

Role

Full Name and Title

District Director Pedro Casillas DTM Pedro Casillas
Program Quality Director Andy Hammond DTM Andy Hammond web pic1 small
Club Growth Director Florian Bay DTM Florian Bay
Administration Manager & ICT Chair Paul Rhys-Taylor  PaulRT
Finance Manager Beauty Zindi  
 PR Manager Nigel Oseland  
Immediate Past District Director Vanessa King DTM Vanessa King
Division Director A Steve Vear
Area Director A1  Barbara Saph

Area Director  A14  Janet Alkema

Area Director  A42  Caroline Brewer

Area Director  A46  Gillian King
Area Director A62  George Smith
Division Director B Joanna Szoska  
Area Director B6  Gina Rocque Drayton
Area Director B8  Brad Revell
Area Director B29  Glen Savage
Area Director  B52  Rory Graves
Division Director C Robert Watt
Area Director  C2  Shola Kaye
Area Director  C5  Elaine Lawrence
Area Director  C33  Dave Longley
Area Director C34  Florian Allwein

Area Director  C45  Shola Salako
Division Director H Arnaud Sartre  
Area Director  H32  Stuart Field
Area Director H35  Paul Andreas
Area Director  H37  Sylvia Lobo
Area Director  H53  Ian Upton
Area Director  H55  Dee Alimi
Division Director J Alison Morris
Area Director  J4  Clifford Hurst
Area Director J7  Matt Parker
Area Director J10  Andrew Jones
Area Director J11  Sarah Williams
Area Director  J21  Leela Bassi
Area Director  J22  Carlos Gimeno
Division Director K Tomasz Kropiewnicki
Area Director  K3  Zoe Francis
Area Director  K31  Barry O’Connell
Area Director K58  Ga Lok Chung

Area Director  K59  Jason Thompson
Division Director L Seema Menon  
Area Director  L9  Cat Kipling
Area Director L47  Richard Collyer
Area Director  L56  Armelle Cressent
Area Director  L61  Kavita Dulai
COMMITTEE / INITIATIVE LEADS  
Alignment Committee Chair  Paul Walsh
Leadership Committee Chair  Vanessa  King
Parliamentarian  Jean Gamster
Trainers Bureau
District Chief Judge  Andy O’Sullivan
ICT
Logistics  Bob Nisbet
Pathways Chief Ambassador  Andy Hammond

 

 

Comments are closed.